TV Program

05:40 13/06/2024
ČAS POŘAD
05:25 Close Up
06:00 Close Up
06:30 Close Up
07:00 Vinnetou
09:20 Vinnetou
ČAS POŘAD
ČAS POŘAD
05:20 Totalcar
07:10 Námořní vyšetřovací služba
08:05 Námořní vyšetřovací služba
09:00 Profil zločinu
10:25 Profil zločinu
ČAS POŘAD
04:00 Teleshop
06:00 Teleshop
09:05 Společnost Adventure
10:00 Společnost Adventure
11:00 Teleshop
ČAS POŘAD
04:00 Teleshop
06:00 Teleshop
11:00 Divoké včely
12:15 Teleshop
12:35 Domek na prérii
ČAS POŘAD
05:25 Jak to dopadlo
06:20 Jak to dopadlo
07:15 Nebezpečné vztahy live
08:50 Klenot TV
13:40 Šťastná 7
ČAS POŘAD
04:55 Na plac
06:05 Šťastná 7
07:00 Soudce Alexandr
13:15 Soudkyně Barbara
14:30 Soudce Alexandr
ČAS POŘAD
05:35 Gumballův úžasný svět
05:45 Gumballův úžasný svět
06:00 Craig od potoka
06:10 Craig od potoka
06:25 Mladí Titáni do toho!
ČAS POŘAD
04:10 Hotel
06:00 Dokud slunce svítí
07:25 Navrátilka
09:15 Na hranicích
10:50 Oddechový čas
ČAS POŘAD
04:40 Kuře pro Lindu
06:00 Nultého června
07:50 Směna
09:15 Utama
10:45 Nayola
ČAS POŘAD
05:19 360°
05:55 Nový den
06:00 Nový den
06:55 Nový den
08:00 Nový den
ČAS POŘAD
05:05 Výslech v syrové podobě
06:00 Prvních 48 hodin
06:50 Prvních 48 hodin
07:40 Vražda: Poslední hodiny
08:30 Výslech v syrové podobě
ČAS POŘAD
23:35 Teleshopping
06:00 MalinyJAMológia
06:15 Kikirikí
06:25 Sníček
06:35 Zabij nudu
ČAS POŘAD
19:45 Čtení do ouška: Z každého rožku trošku
06:00 Raníček
06:05 Sovička Ollie
06:10 Remy a Fů
06:20 Dodohando
ČAS POŘAD
05:30 Události v regionech
05:59 Studio 6
09:00 Zavolejte porodní sestřičky
09:55 Kluci v akci
10:20 Písničky z jednoho města
ČAS POŘAD
05:35 Království divočiny: Makak medvědí, Thajsko
05:59 Dobré ráno
08:30 Vzestup a pád lví smečky
09:20 Nádherná Amerika
10:15 Ztracené poklady Egypta
ČAS POŘAD
05:10 Studio ČT24
05:59 Studio 6
09:00 Studio 6
10:00 Studio ČT24
12:00 Zprávy ve 12
ČAS POŘAD
05:35 Sokolský zpravodaj
05:45 Branky, body, vteřiny
06:00 Fotbal: Česko - Severní Makedonie
07:45 Volejbalový magazín
08:00 Panorama
ČAS POŘAD
05:15 Oggy a šváby
06:00 Aj múdry schybí
06:50 Susedia
07:20 Susedia
07:50 Kredenc
ČAS POŘAD
05:35 Kluk Holka atd
05:45 Kluk Holka atd
06:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
06:25 Kouzelná Beruška a Černý kocour
06:55 Blue
ČAS POŘAD
05:10 Oteckovia
06:00 Druhý dych
06:50 Túžba tela
07:30 Túžba tela
08:35 Krok za krokom
ČAS POŘAD
05:00 Olympijské hry
06:00 Olympijské hry
07:00 Tenis
08:30 Vytrvalostní závody
09:30 Triatlon
ČAS POŘAD
04:30 Cyklistika
06:00 Vytrvalostní závody
07:15 Vytrvalostní závody
08:30 Cyklistika
09:30 Lezení
ČAS POŘAD
03:15 Pasolini
09:20 Bratři Lumiérové
10:55 Věž. Jasný den
12:55 Milenka
14:50 High Life
ČAS POŘAD
04:25 Žralokonádo
05:50 Zoom In - Death on the Nile
06:00 Close Up
06:30 Zoom In - Top Gun: Maverick
06:40 Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
ČAS POŘAD
04:15 Nový vánoční příběh
06:00 Po zániku Země
07:40 Legie superhrdinů
09:00 Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody
11:25 Creed
ČAS POŘAD
04:15 Test
06:00 Zataženo, občas trakaře
07:30 Moje perská rodina
09:15 Humr
11:10 Bude líp
ČAS POŘAD
04:05 Věčně mladá
06:00 Meg 2: Příkop
07:55 Black Adam
10:00 Teorie velkého třesku
10:20 Teorie velkého třesku
ČAS POŘAD
05:15 Hvězdy zastavárny
06:00 Mistři aukcí
06:20 Mistři aukcí
06:40 Z ohnivé výhně
07:25 Hvězdy zastavárny
ČAS POŘAD
05:37 Leo, ochránce divočiny
05:49 Požárník Sam
06:00 Trojčata
06:07 Trojčata
06:14 Trojčata
ČAS POŘAD
05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
09:50 Súdna sieň
12:00 Noviny o 12:00
ČAS POŘAD
03:45 Černobyl
06:05 Náhodná láska
07:40 Který je ten pravý
09:20 Božská Florence
11:20 Dobrodružství v divočině: Pes hrdina
ČAS POŘAD
05:20 Krimi
05:45 Noviny
06:15 Bučkovi 3
07:25 Soudní síň
08:25 Soudní síň
ČAS POŘAD
04:55 Bez servítky
06:05 Záchranári
07:15 Letecké katastrofy
08:25 Vražedné čísla
09:30 Vražedné čísla
ČAS POŘAD
03:55 World Triathlon Championships Series
06:55 LIV Golf Tour
12:25 Futbal - Slovnaft Cup finále
15:00 Cyklistika - Okolo Švajčiarska
18:25 Atletika - Gold Continental Tour
ČAS POŘAD
05:40 Mestská farma Lellobee
05:45 Viking Vicky
06:00 Matematické príšerky
06:25 Tom Gates
06:40 Okido
ČAS POŘAD
03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
05:45 Vtip za stovku
07:00 Popelka
08:30 Nebezpečné vztahy
10:05 Nebezpečné vztahy
ČAS POŘAD
05:35 Divocí psi: Smečka vs. hrdost
06:00 Africké národní parky
06:55 Americká hranice: Divočina severu
07:50 Pohotovost pro divoká zvířata
08:45 Psi s neobvyklým posláním
ČAS POŘAD
05:00 Televízne noviny
06:00 Teleráno
08:25 Na nože
09:55 Mama na prenájom
10:55 Rodinné prípady
ČAS POŘAD
04:50 Mesto tieňov
05:55 Sherlock a Watsonová
06:35 Sherlock a Watsonová
07:15 Polícia Chicago
07:55 Polícia Chicago
ČAS POŘAD
05:35 Mia a já
06:00 Upovídaná Marta
06:30 Hotel pro mazlíčky
06:40 Hotel pro mazlíčky
07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny
ČAS POŘAD
05:38 Život psounů
06:00 Život psounů
06:21 Život psounů
06:44 Americká divočina
07:06 Americká divočina
ČAS POŘAD
05:26 Bioesence Zavidov
06:19 Změna je v našich rukou
06:46 Před bezem klekni
07:11 Muž plný slovanského ohně
07:42 Komu je shůry dáno
ČAS POŘAD
05:35 Tlapková patrola
06:00 Plamínek a čtyřkoláci
06:25 Tlapková patrola
06:55 Rubble a jeho parta
07:25 Dora
ČAS POŘAD
05:35 Alvinnn!!! a Chipmunkové
06:00 Šmoulové
06:30 Šmoulové
06:55 Show Patricka Hvězdice
07:25 Spongebob v kalhotách
ČAS POŘAD
04:45 Novashopping
05:55 Snídaně
08:35 Ulice
09:35 Kriminálka Anděl
10:50 Můj přítel Monk
ČAS POŘAD
05:15 Walker, Texas Ranger
05:55 Strážci hranic: Kanada III (14, 15)
06:40 Mistři zastavárny
07:35 Američtí sběratelé
08:35 Pomozte autům
ČAS POŘAD
04:25 Mámy na pařbě
05:55 Jesse Stone: Bez výčitek
07:35 Kriminálka Miami
08:30 Kriminálka Miami
09:20 Zítra to roztočíme, drahoušku..
ČAS POŘAD
05:25 Noční soud
05:50 Oggy a škodíci: Nová generace
06:00 Oggy a škodíci: Nová generace
06:10 Oggy a škodíci: Nová generace
06:20 Oggy a škodíci: Nová generace
ČAS POŘAD
04:55 Grantchester
05:45 Televizní noviny
06:30 Na lovu
07:25 MasterChef Česko
08:35 Můj přítel Monk
ČAS POŘAD
04:45 Ulice (4290, 4291)
06:25 Život na jachtě: Středomoří III (7, 8)
08:10 Čarodějky II (10, 11)
10:00 Oteckovia II (8, 9)
12:00 Nekonečná láska II (47, 48)
ČAS POŘAD
01:45 PFL Europe 2
05:45 Noční program
07:00 Sportovní noviny
07:05 FC Nantes - Stade Lavallois
08:45 České taekwondo ITF
ČAS POŘAD
05:00 Noční program
07:00 Skotsko - Francie
08:45 Global Champions League 2024 - Cannes
11:00 Dallas Mavericks - Boston Celtics
13:00 Premier League Darts 2024
ČAS POŘAD
00:00 ÓČKO FLIRT
06:00 RANNÍ FRESH
09:00 ÓČKO HITY
12:00 ÓČKO HITY
14:30 UŽÍT MALTU
ČAS POŘAD
00:00 NOČNÍ FLIRT
06:00 NEJVĚTŠÍ HITY
08:00 OLDSCHOOL
10:00 80s HITPARÁDA
11:00 NEJVĚTŠÍ HITY
ČAS POŘAD
02:00 Programové tipy
06:00 John a Lisa: Doma v kuchyni
06:55 Prostě maso
07:20 Prostě maso
07:50 Hladoví motorkáři v západní Anglii
ČAS POŘAD
05:20 Červený trpaslík
06:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
06:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
07:00 Tučňáci z Madagaskaru
07:30 Tučňáci z Madagaskaru
ČAS POŘAD
04:50 Rozpal to, šéfe
05:20 Prima Pauza: Partička
05:55 Nový den
06:00 Nový den
07:00 M*A*S*H
ČAS POŘAD
04:30 Autosalon.tv
04:50 Autosalon.tv
06:10 Těžká dřina
06:35 Partička XXL
07:55 RE-PLAY
ČAS POŘAD
05:40 Noční Praha
06:00 Noční Praha
06:05 Closer: Nové případy
06:45 Komisař Rex
07:45 Vraždy v Kitzbühelu
ČAS POŘAD
05:35 Na zámku
06:00 Na zámku
06:05 Karolína, domácí kuchařka
06:30 Prostřeno
07:25 Sestřičky
ČAS POŘAD
05:35 Příhody Bolka a Lolka
06:00 M*A*S*H
06:25 M*A*S*H
06:45 Námořní vyšetřovací služba
07:35 Námořní vyšetřovací služba
ČAS POŘAD
05:20 Jak se staví sen
06:00 Jak se staví sen
06:40 Amerika hledá topmodelku
07:25 Tyhle šaty beru!
07:55 Tyhle šaty beru!
ČAS POŘAD
05:25 Vařte jako šéf
06:00 Božské dorty od Markéty
06:25 Nikdo není dokonalý
07:20 Columbo
09:30 Inga Lindström
ČAS POŘAD
05:35 Ptačí říše
06:00 Ptačí říše
06:15 Kleopatřina tajná hrobka
07:15 Podrývání nacistů: Tunely pod Paříží
08:20 Tajemství Arktidy
ČAS POŘAD
05:00 Restart
08:00 Retrománie
09:00 Replay 80
10:00 Replay 90
11:00 Refresh
ČAS POŘAD
05:30 Duda a Dada
05:45 Jednorožce zo Zoo
05:55 Máša a medveď
06:05 Teletubbies I (25b)
06:15 Zvedavkovci
ČAS POŘAD
05:20 Komentáre dňa
06:05 Správy RTVS „N
07:00 Ranné správy RTVS
08:30 Svet :24
09:00 Správy :24
ČAS POŘAD
05:10 Zahradní proměny
06:00 Výleťák (169,170)
06:10 Sousedství
06:35 Moje místa: Josef Polášek
07:35 Případy detektiva Murdocha
ČAS POŘAD
05:15 Na 18 kolech v Indonézii
06:00 Dunaj - proti proudu
07:00 Fantastické inženýrství
08:00 LEGO Masters - Nový Zéland
08:55 Vzdušní bojovníci
ČAS POŘAD
05:15 Dům snů
06:00 Dům snů
06:55 Vaše dokonalá zahrada
07:50 Úžasné prostory George Clarka
08:45 Zahradníkův svět
ČAS POŘAD
05:30 Superenduro, sestřih Velké ceny Velké Británie
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
10:00 Televizní nákupy
11:00 Box
ČAS POŘAD
04:00 Fotbal
06:00 Poker
07:00 Poker
08:00 Televizní nákupy
10:00 Box
ČAS POŘAD
05:30 Dámsky klub
07:00 Ranné správy RTVS
08:30 Bez batožiny
09:05 Detektívi zo severu
10:05 Na krok od neba
ČAS POŘAD
01:10 Hírek
06:00 Zázračný miniateliér
06:10 Doma chutí najlepšie
06:25 Jurošík
06:30 Bob a Bobek na cestách
ČAS POŘAD
00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
06:10 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
ČAS POŘAD
05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
06:00 Správy
06:30 Šport+
07:00 Ranné správy
07:15 Raňajky
ČAS POŘAD
05:30 Jak si vybrat správné šaty
06:00 Dvojnásobní Derricové
07:00 Můj 270kilový život: Kde jsou teď?
09:00 Přepečlivé matky to ví nejlépe
10:00 7 malých Johnstonů
ČAS POŘAD
05:00 Spřízněné duše (duchové)
06:00 Aljašský trojúhelník
07:00 Cooperův poklad
08:00 Neobjasněná akta NASA
09:00 Pátrání po yettim
ČAS POŘAD
05:30 Australští lovci býků
06:05 Honba za nefritem
06:30 Zamrzlé zlato
07:25 Australští zlatokopové
08:20 Záchranáři na dálnici 401
ČAS POŘAD
04:35 Temná věda nacistů
06:10 Prokleté rodokmeny
06:35 Odhalené mumie
07:30 Poklady s Bettany Hughes
08:35 Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války
ČAS POŘAD
05:20 Divoká Čína s Rayem Mearsem
06:00 Veterinář z Yorkshiru
06:45 Veterinář z Yorkshiru
07:30 Veterinář z Yorkshiru
08:15 Veterinář z Yorkshiru
ČAS POŘAD
04:55 To je vražda, napísala
05:55 To je vražda, napísala
07:00 Súdna sieň
08:05 Prvé oddelenie
09:25 Vraždy v Brokenwoode
ČAS POŘAD
05:25 Close Up
06:00 Close Up
06:30 Close Up
07:00 Vinnetou
09:20 Vinnetou
11:00 Vinnetou
13:10 Strážci pokladu
14:55 Život jde dál
16:45 Neprůstřelný plán
18:25 Iluzionista
20:20 Highlander 2 - Síla kouzla
22:00 Ve stínu gangu
23:30 Dřív než půjdu spát
00:55 Santa je úchyl
02:20 Resident Evil: Apokalypsa
ČAS POŘAD
ČAS POŘAD
05:20 Totalcar
07:10 Námořní vyšetřovací služba
08:05 Námořní vyšetřovací služba
09:00 Profil zločinu
10:25 Profil zločinu
11:30 Hvězdná brána: Atlantida
12:25 Tým SEAL
13:20 Námořní vyšetřovací služba
14:15 Námořní vyšetřovací služba
15:05 Profil zločinu
16:10 Profil zločinu
17:25 Tým SEAL
18:20 Hvězdná brána: Atlantida
19:10 Námořní vyšetřovací služba
20:05 Námořní vyšetřovací služba
21:00 Námořní vyšetřovací služba
21:55 Námořní vyšetřovací služba
22:50 Námořní vyšetřovací služba
23:40 Ultrafialoví
00:25 Vteřiny života
01:10 Leo Mattei: Oddělení mladistvých
02:05 Leo Mattei: Oddělení mladistvých
03:00 Leo Mattei: Oddělení mladistvých
ČAS POŘAD
06:00 Teleshop
09:05 Společnost Adventure
10:00 Společnost Adventure
11:00 Teleshop
13:00 MacGyver
13:55 MacGyver
14:50 Hvězdná brána: Atlantida
15:50 Hvězdná brána: Atlantida
16:45 Společnost Adventure
17:45 Ztracený svět
18:40 Xena
19:40 A-Tým
20:45 MacGyver
21:45 Hvězdná brána: Atlantida
22:40 Hvězdná brána: Atlantida
23:35 Xena
00:30 Ztracený svět
01:30 K poctě zbraň
02:30 K poctě zbraň
03:15 Totalcar
03:40 Seriálový tip
ČAS POŘAD
06:00 Teleshop
11:00 Divoké včely
12:15 Teleshop
12:35 Domek na prérii
14:15 Grand Hotel
15:50 Brousko
17:10 Divoké včely
18:20 Domek na prérii
19:25 Grand Hotel
21:20 Domek na prérii
22:25 Grand Hotel
00:15 Divoké včely
01:20 Brousko
02:20 Brousko
03:10 Seriálový tip
ČAS POŘAD
05:25 Jak to dopadlo
06:20 Jak to dopadlo
07:15 Nebezpečné vztahy live
08:50 Klenot TV
13:40 Šťastná 7
14:35 Jak to dopadlo
15:50 Nebezpečné vztahy
16:50 Šťastná 7
17:45 Nebezpečné vztahy
18:45 Jak to dopadlo
19:40 Moje zprávy
19:50 VIP svět
20:05 MOJE ZPRÁVY, komentáře
20:15 Hovory Kalousek Soukup
21:05 Týden podle Jaromíra Soukupa
21:35 Poklad z půdy
22:40 Vtip za stovku
23:55 Intim s Heidi Janků
00:30 Moje zprávy
00:50 VIP svět
01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
02:20 Na plac
ČAS POŘAD
06:05 Šťastná 7
07:00 Soudce Alexandr
13:15 Soudkyně Barbara
14:30 Soudce Alexandr
15:35 Soudkyně Barbara
16:50 Soudce Alexandr
17:55 Soudkyně Barbara
19:00 Soudkyně Barbara
20:05 Soudkyně Barbara
21:10 Soudce Alexandr
22:10 Soudkyně Barbara
23:25 Soudce Alexandr
ČAS POŘAD
05:00 Gumballův úžasný svět
05:15 Gumballův úžasný svět
05:25 Gumballův úžasný svět
05:35 Gumballův úžasný svět
05:45 Gumballův úžasný svět
06:00 Craig od potoka
06:10 Craig od potoka
06:25 Mladí Titáni do toho!
06:35 Mladí Titáni do toho!
06:50 Mladí Titáni do toho!
07:00 Mladí Titáni do toho!
07:20 Bakugan
07:30 Bakugan
07:45 Mezi námi medvíďaty
07:55 Mezi námi medvíďaty
08:15 Gumballův úžasný svět
08:25 Gumballův úžasný svět
08:35 Gumballův úžasný svět
08:55 Jellystone!
09:05 Jellystone!
09:20 Jellystone!
09:30 Jellystone!
09:40 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa
09:50 Craig od potoka
10:00 Craig od potoka
10:10 Craig od potoka
10:25 Craig od potoka
10:35 Craig od potoka
10:55 Craig od potoka
11:05 Craig od potoka
11:20 Mladí Titáni do toho!
11:30 Mladí Titáni do toho!
11:45 Mladí Titáni do toho!
11:55 Mladí Titáni do toho!
12:10 Mladí Titáni do toho!
12:20 Mladí Titáni do toho!
12:35 Ben 10
12:45 Ben 10
13:05 Ben 10
13:15 Ben 10
13:30 Ninjago: Dračí povstání
13:55 Lamput
14:05 Craig od potoka
14:15 Craig od potoka
14:30 Craig od potoka
14:40 Craig od potoka
14:55 Univerzita pro animáky
15:15 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa
15:25 Mladí Titáni do toho!
15:35 Mladí Titáni do toho!
15:50 Mladí Titáni do toho!
16:00 Mladí Titáni do toho!
16:15 Mezi námi medvíďaty
16:25 Mezi námi medvíďaty
16:45 Mezi námi medvíďaty
16:55 Mezi námi medvíďaty
17:05 Lamput
17:15 Ninjago: Dračí povstání
17:40 Craig od potoka
17:50 Craig od potoka
18:00 Craig od potoka
18:20 Craig od potoka
18:30 Craig od potoka
18:45 Ben 10
18:55 Ben 10
19:05 Ben 10
19:25 Univerzita pro animáky
19:45 Lamput
19:55 Mladí Titáni do toho!
20:05 Mladí Titáni do toho!
20:15 Mladí Titáni do toho!
20:35 Bakugan
20:40 Bakugan
21:00 Gumballův úžasný svět
21:10 Gumballův úžasný svět
21:25 Gumballův úžasný svět
21:35 Gumballův úžasný svět
21:55 Gumballův úžasný svět
22:05 Gumballův úžasný svět
22:20 Gumballův úžasný svět
22:30 Gumballův úžasný svět
22:45 Gumballův úžasný svět
22:55 Gumballův úžasný svět
23:10 Gumballův úžasný svět
23:25 Gumballův úžasný svět
23:40 Gumballův úžasný svět
23:50 Gumballův úžasný svět
00:00 Gumballův úžasný svět
00:15 Gumballův úžasný svět
00:25 Gumballův úžasný svět
00:40 Gumballův úžasný svět
00:50 Gumballův úžasný svět
01:05 Gumballův úžasný svět
01:20 Gumballův úžasný svět
01:30 Gumballův úžasný svět
01:45 Gumballův úžasný svět
01:55 Gumballův úžasný svět
02:05 Gumballův úžasný svět
02:15 Gumballův úžasný svět
02:30 Gumballův úžasný svět
02:40 Gumballův úžasný svět
02:50 Gumballův úžasný svět
03:00 Gumballův úžasný svět
03:10 Gumballův úžasný svět
03:25 Gumballův úžasný svět
03:35 Gumballův úžasný svět
03:45 Gumballův úžasný svět